اخبار

برنامه این هفته تالارهای نمایشی تئاترشهر اعلام شد

آغاز اجرای سه نمایش جدید در تالارهای قشقایی و سایه/ «کریم‌لوژی» از تئاترشهر خداحافظی کرد

آغاز اجرای سه نمایش جدید در تالارهای قشقایی و سایه/ «کریم‌لوژی» از تئاترشهر خداحافظی کرد
برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاترشهر در حالی اعلام شد که با پایان یافتن اجرای نمایش «کریم‌لوژی» سه نمایش جدید میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر، برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاترشهر در حالی اعلام شد که با پایان یافتن اجرای نمایش «کریم‌لوژی» به کارگردانی رضا بهرامی در روز جمعه نوزدهم مهر سه نمایش جدید میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهند بود.

 در تالار قشقایی مجموعه تئاترشهر دو نمایش جدید از ۱۸ مهرماه اجرای خود را به کارگردانی محسن حسینی و نوشین تبریزی آغاز خواهند کرد.

«جنگنامه غلامان» عنوان نمایشی به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی محسن حسینی است که از روز  پنجشنبه ۱۸ مهرماه ساعت  ۱۸ به مدت زمان ۸۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان در تالار قشقایی اجرای خود را آغاز می‌کند. در این نمایش الهه مونسی، لی‌لی جنیدی، مرجان صادقی، فاطمه صارمی، مریم آشوری و شقایق سرمدختی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در همین تالار نمایش جدید دیگری با عنوان «تالاب هشیلان» به نویسندگی و کارگردانی نوشین تبریزی و با بازی نوشین تبریزی، افشین سلیمان‌پور، مسعود شاکرمی، یعقوب صباحی، محمد صدیقی‌مهر، آیه کیانپور و اتابک نادری از روز پنجشنبه ۱۸ مهر ساعت ۲۰ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.

نمایش «روایت فرزانه ….» به نویسندگی و کارگردانی محمد زیگساری و با بازی بیتا معیریان، مهرداد مصطفوی، بهاره ریاحی، پرهام یدالهی و باران وقارکاشانی از روز یکشنبه ۱۴ مهر ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار سایه اجرای خود را آغاز خواهد کرد.

«سرزمین پدری» نمایش دیگر تالار سایه است که از روز سه‌شنبه ۹ مهر ساعت ۱۸ به مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان به نویسندگی و کارگردانی محمد قاسمی و بازی پری بارانی، محمد قاسمی، مجتبی شجاعی، ملینا قدیمی، شکیلا سماواتی، امیر یوسفی و محمدعلی رحمانی روی صحنه رفته است.

نمایش «آرش» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی و با بازی امیر محمدی، منصور نصیری، اروین گالستیان، حامد فعال، میرحسین نونچی، بیاینا محمودی، عرفان رحیمی، پریسا خواجه‌دهی، مجید عراقی، شیدا مقصودلوراد و امیر ستاری نیز تا روز نوزدهم مهر ساعت ۱۷:۳۰ به مدت زمان ۷۵ دقیقه و قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان در تالار چهارسو به اجرای خود ادامه می‌دهد.

نمایش «رگ» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی و با بازی برزو ارجمند، وحید آقاپور، عرفان ابراهیمی، محسن بهرامی، بهناز بستان‌دست، الهه شه‌پرست و هلن بهرامی ساعت ۱۹:۳۰ به مدت زمان ۹۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان تا روز نوزدهم مهر در تالار چهارسو میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.

نمایش «رویاهای دم صبح» به نویسندگی لیلی عاج و کارگردانی بهاره مشیری هم  از روز یکشنبه هفتم مهر ساعت ۱۸ به مدت زمان ۵۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان در کارگاه نمایش روی صحنه است. بهاره مشیری و حدیثه‌سادات حسینی بازیگران این نمایش هستند.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاترشهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com و کانال تلگرام Tehran_city_theater@ مراجعه کنید.

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید