• اخبار

گروه نمایش و ادبیات نمایشی فرهنگستان هنر تشکیل شد

گروه نمایش و ادبیات نمایشی فرهنگستان هنر تشکیل شد
سرپرست فرهنگستان هنر با صدور حکمی، علی منتظری را به ریاست گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» منصوب کرد. با حکم علیرضا اسماعیلی، گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» این فرهنگستان آغاز به کار کرد.
منتظری که عضو پیوسته فرهنگستان هنر است، ریاست جهاد دانشگاهی، ریاست مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو هیات موسس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عضویت در هیات موسس خبرگزاری قرآنی (ایکنا) و سردبیری فصلنامۀ علمی پژوهشی پایش را در کارنامه خود دارد.
اسماعیلی در حکمی جداگانه، «محمود عزیزی» عضو پیوسته فرهنگستان هنر، بازیگر، نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر، تلویزیون و سینما را به عنوان عضو دائمی گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» منصوب کرد.
«علی نصیریان» بازیگر، نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر؛ «مجید سرسنگی» دکترای ادبیات نمایشی؛ «تاج‌بخش فنائیان» نویسنده و کارگردان تئاتر و تلویزیون؛ «بهزاد قادری» دکترای ادبیات نمایشی؛ «ایرج راد» بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و «نادر برهانی مرند» نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر نیز به پیشنهاد علی منتظری و با حکم علیرضا اسماعیلی، به مدت دو سال به عضویت گروه «نمایش و ادبیات نمایشی» فرهنگستان هنر منصوب شدند.
فرهنگستان هنر
۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98