اخبار

داوری اولین دوره مسابقات عکس جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان برگزار شد

داوری اولین دوره مسابقات عکس جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان برگزار شد
داوری اولین دوره مسابقات عکس بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان صبح امروز در سالن تشریفات تالار وحدت برگزار شد.
به گزارش ستاد خبری جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان همدان، سیف الله صمدیان، رضا معطریان و عباس کوثری به سرپرستی سیامک زمردی مطلق هیئت داوران این دوره را تشکیل می‌دهند.
زمردی مطلق در ارتباط با زاویه نگاه داوران مسابقه عکس در این دوره از جشنواره گفت: «رویکرد اصلی ما این است که با دقت در انتخاب و توجه به کیفیت آثار (تا کمیت آن‌ها)، شرایط جدیدی را فراهم آوریم تا عکاسان نگاه قوی‌تری به تئا‌تر کودک و نوجوان داشته باشند زیرا در حال حاضر عکاسان حرفه‌ای از تئا‌تر کودک و نوجوان استقبال کمتری می‌کنند.»
وی ضمن تاکید براینکه آثار شرکت‌کننده در این دوره از جشنواره باید در بازه زمانی ۱ مرداد ماه ۹۲ ماه تا ۱۵ مرداد ماه ۹۳ عکاسی شده باشند. گفت: «دراین دوره از جشنواره ۱۱۱ قطعه عکس که توسط ۲۶ عکاس از ۳۴ نمایش گرفته شده و به دبیرخانه رسیده که که از بین این تعداد، دراین مرحله ۲۰ عکس برای شرکت در اولین دوره از مسابقات عکس انتخاب می‌شوند و در نمایشگاه عکس بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان همدان به نمایش در می‌آیند.»
مدیر هیئت داوران در پایان گفت: «از بین تعداد آثار راه یافته به بخش مسابقه جشنواره، ۳ عکس به عنوان عکس برگزیده انتخاب می‌شوند.»
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۶:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید